Naše provozovny

Optika Brno

Každé Oční Studio je vybaveno nejnovější technikou. V brýlích vás díky tomu můžeme vyfotit, vypočítat tloušťku skel a porovnat jednotlivé varianty mezi sebou. Vyšetření zraku je u nás zážitek. Nabízíme vám nejmodernější 3D měření zraku v optice. Přečtěte si informace o našich provozovnách a vyberte si tu pravou pro vás.

Moravské náměstí 14

Naše nejnovější pobočka se nachází v centru Brna, na rohu Kounicovy ulice a Moravského náměstí. Má moderní a vzdušný interiér a díky velkým oknům sem proniká příjemné denní světlo. I přes menší prodejní plochu zde najdete velký výběr slunečních i dioptrických brýlí (srovnatelný s našimi většími provozovnami).

Vyšetřovna: Nejmodernější 3D měření zraku, aplikace kontaktních čoček a jejich kontrola.
Služby: Poradenství při výběru brýlí a brýlových čoček, focení a digitální simulace speciálním kamerovým systémem, čištění brýlí ultrazvukem, úprava a drobné opravy brýlí.

Tel.: 725 437 154


 

Veveří 111

Provozovna Veveří disponuje velkou prodejní plochou (je to největší optika v ČR) a vlastním krytým parkováním. I přes svou velikost působí prostor příjemně, je členěný do několika posezení, takže nabízí dostatek pohodlí a soukromí při výběru brýlí. Vybírat můžete z kolekcí dioptrických i slunečních brýlí. Na této provozovně nabízíme kromě běžných modelů také kousky z limitovaných edicí a extravagantnější modely. Pokud přijdete s dětmi, mohou si pohrát v našem dětském koutku, který je jim plně k dispozici.

Vyšetřovna: Měření nitroočního tlaku bezkontaktní metodou, biometrie pomocí DNEye očního scanneru, nejmodernější 3D vyšetření zraku, binokulární prizmatická korekce, aplikace kontaktních čoček.
Služby: Poradenství při výběru brýlí a brýlových čoček, focení a digitální simulace speciálním kamerovým systémem, čištění brýlí ultrazvukem, úprava a drobné opravy brýlí.

Tel.: 725 437 152

Nádražní 10

Provozovna se nachází v blízkosti Hlavního nádraží a je snadno dostupná MHD. Najdete zde velký výběr nejen dioptrických, ale také sportovních a slunečních brýlí. Součástí optiky je naše Dětská Optika, která je vybavena dětským nábytkem. Vaši nejmenší se zde mohou usadit k dětskému stolečku, podívat se do zrcadla, které je umístěné v jejich výšce, a v klidu a bez zbytečného stresu vybírat. Provádíme zde vyšetření barvocitu unikátní metodou, díky které jsme schopni objednat speciální brýle pro korekci případných vad barvocitu.

Vyšetřovna: K dispozici jsou dvě vyšetřovací místnosti, měření nitroočního tlaku bezkontaktní metodou, biometrie pomocí DNEye očního scanneru, nejmodernější 3D vyšetření zraku, aplikace kontaktních čoček. vyšetření a korekce barvocitu
Služby: Poradenství při výběru brýlí a brýlových čoček pro dospělé i děti, dioptrické sportovní brýle, brýle, focení a digitální simulace speciálním kamerovým systémem, úprava a drobné opravy brýlí.

Tel.: 724 219 181

Křenová 71

Provozovna je umístěna v nové moderní budově IFM a disponuje vlastním parkovacím stáním a bezbariérovým přístupem. Nedávno zrekonstruovaný interiér se středně velkou prodejní plochou je ideální pro klidný výběr brýlí. Přímo na provozovně se nachází naše optická laboratoř, místo, kde zabrušujeme brýlové čočky do obrouček. Díky tomu je zde po předchozí dohodě možný zábrus předem objednaných brýlových čoček do 60 minut. Součástí prodejny je naše Dětská Optika. Najdete zde brýle pro děti od narození až po ty teenagerovské. V zadní části optiky se nachází ordinace očního lékaře *.

Vyšetřovna: Nejmodernější 3D vyšetření zraku, korekce strabismu prizmaty, aplikace kontaktních čoček.
Služby: Poradenství při výběru brýlí a brýlových čoček pro dospělé i děti, focení a digitální simulace speciálním kamerovým systémem, úprava a opravy brýlí.

Tel.: 725 437 153

*na vyšetření k očnímu lékaři je nutné předem se objednat

  

Optika Hodonín

Štefánikova 1

Naše hodonínské Oční Studio najdete přímo v centru města. Máme zde pestrý výběr dioptrických, sportovních a slunečních brýlí, který je srovnatelný s našimi brněnskými pobočkami. Každý rok v květnu zde pořádáme Prodejní výstavu brýlí, na které můžete vybírat z ucelených kolekcí světových značek, limitovaných edicí a extravagantnějších modelů.
Třetina prodejní plochy optiky je uzpůsobena našim dětským zákazníkům v podobě Dětské Optiky. Děti si zde mohou vybírat v klidu a v pohodlí, pravá část optiky je vybavena dětským nábytkem, najdete zde i koutek s hračkami. V nabídce máme brýle pro děti od narození až po ty teenagerovské. Jako jediní v celém okrese vyšetřujeme zrak unikátní 3D metodou.

Vyšetřovna: Měření nitroočního tlaku bezkontaktní metodou, oční biometrie pomocí DNEye scanneru, nejmodernější 3D vyšetření zraku, aplikace kontaktních čoček, korekce prizmatických vad.
Služby: Poradenství při výběru brýlí a brýlových čoček pro dospělé i děti, focení a digitální simulace speciálním kamerovým systémem, úprava a opravy brýlí.

Tel.: 725 437 150


Proč přijít právě k nám? Přečtěte si naše standardy.