Ohlasy klientů

Jste s Očním Studiem Aleše Žejdla spokojeni?
Máte tip, jak zdokonalit náš přístup nebo služby?
Ozvěte se nám na e-mail media@ocnistudio.cz

Naši práci podpoříte také tím, že o nás řeknete svým známým, nebo napíšete recenzi k našim provozovnám na firmy.cz a google.com. Zveme vás také ke sledování naší optiky na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Autenticitu recenzí zajišťujeme tím, že propojujeme hodnocení s konkrétními pohyby v interním systému. U každého hodnocení jsme na základě osobních údajů zadavatele schopni ověřit a prokázat, že recenze pochází od reálného spotřebitele.


"Chcel by som sa Vám poďakovať za služby Vašej spoločnosti a vyjadriť svoju nadmiernu spokojnosť.
Pre manželku sme potrebovali kúpiť rámy na okuliare a multifokálne šošovky. Keď sme prišli na vašu pobočku na Veveří, ujala sa nás usmievajúca sa p. Záborská a trpezlivo nám venovala veľa času pri výbere rámov. Následne nás v ten istý deň objednala na meranie zraku u p. Sedláčkovej, ktorá nás tiež s úsmevom prijala. Už som vedel že do iných optík nepôjdeme.
Obe dámy nám venovali veľa času, pozornosť, úsmev, úprimný ľudský záujem o vyriešenie toho čo sme potrebovali, všetko nám vysvetlili.
Dlho som sa nestretol s takým úžasným prístupom a záujmom v službách. Máte perfektných spolupracovníkov!
Keď budem niečo riešiť s okuliarmi, tak už len u Vás. Za mňa ste jednotka na trhu."

- Anton D.


"Na pobočce Moravské náměstí mi byl profesionálně změřen zrak a nabídnuty brýle s multifokálními skly. Hned po nasazení na prodejně jsem pocítila značný diskomfort. Avšak jsem byla ujištěna, že po týdnu nošení si oko zvykne. Nestalo se tak.
Po týdnu jsem šla s brýlemi zpět. V této fázi se mě ujala velmi profesionálním způsobem slečna Denisa Grofová. Omluvila se za způsobené potíže, chápala mé pocity a vyhověla žádosti o předělání multifokálu na „běžná“ skla. Zařídila, abych své nové brýle obdržela v co nejkratším možném termínu a postarala se o rychlé vrácení finančního rozdílu. Ačkoliv jsem zprvu měla z reklamace obavy, tak vaše zaměstnankyně mě z nich rychle vyvedla.
Blahopřeji vám tedy k takové zaměstnankyni a já, i po špatné zkušenosti s multifokálem, v budoucnu ráda opět využiji služeb vaší optiky."

- Lenka S.


"Nosím brýle na dálku a nikdy jsem nebyl příznivcem dioptrických slunečních brýlí. Pokud jsem je potřeboval, tak většinou na sport, a to jsem si vždycky nasazoval kontaktní čočky a kombinoval s lyžařskými nebo slunečními brýlemi.
Toto jaro jsem se rozhodl, že bych je vyzkoušel, podnětem byla má lenost v každodenním nasazování kontaktních čoček a taky potřeba slunečních brýlí při ranní jízdě do práce.
Sluneční dioptrické brýle jsem si tedy pořídil a jsou super. Brýle mi perfektně sednou a jsem moc spokojen. Nejsou úplně dokonalé, za šera a při projíždění tunelem se mi víc osvědčil sluneční klip na dioptrických brýlích.
Dioptrické sluneční brýle používám v autě, ve městě i na kole. Z praxe maximálně doporučuju, ale hlavně ať si to vyzkouší každý sám, aby poznal, co mu nejvíce vyhovuje. Já zůstávám u kombinace všech tří variant."

- Zdeněk Ch.


"Nosím multifokály již desítky let a za ta léta jsem vystřídal několik očních optik. V jedné oblasti mě však ani jedna z nich nedokázala uspokojit.
Jsem velkým vyznavačem pohybu, věnuji se cyklistice a nechal jsem si vytvořit multifokální klip do sportovních brýlí a těšil se na sportovní zážitky. Brzy jsem zjistil, že z důvodu zamlžování, není toto řešení pro mě tím správným.
Po dlouhém hledání jsem se konečně dostal k informacím Očního Studia Aleše Žejdla, kde slibovali produkt, který jsem hledal. Objednal jsem se na měření, kde se mi mimořádně pečlivě věnoval pan Mgr. Mikulecký a za tři týdny jsem mohl testovat nové brýle značky Evil eye.
Jsem velmi spokojen! Děkuji za příjemně strávený čas ve vaší optice a brýle, které mi při sportu umožnují dobře vidět a zároveň mít zrak chráněn."

- M. Kudela


Není mým zvykem psát recenze, když už se k hodnocení uchýlím, musí to být opravdu TOP nebo úplná katastrofa.
Vzhledem k přibývajícím potížím se zrakem jsem byla donucena začít řešit svůj stav s odborníkem. Na základě doporučení jsem navštívila Vaše studio na Nádražní ulici v Brně. Po odborném změření zraku jsem byla odkázána k vyšetření očním lékařem k MUDr. Opletalové. Následně jsem se s výsledkem vrátila zpět na pobočku a rozhodně bych nečekala, že budu nadšená z toho, že budu nosit brýle. Ale po dnešku se na dioptrické brýle dokonce těším :D
Pan Mgr. Jiří Kozák mě svým přístupem a odborností, dá se říct, až ohromil. Velmi trpělivě mi zodpověděl všechny mé dotazy, odbornou problematiku mi vysvětlil tak, že mám opravdu pocit, že jsem všemu porozuměla a nakonec mi pomohl vybrat skvěle padnoucí a krásné brýle, na které se moc těším. No a v neposlední řadě jsem samozřejmě moc šťastná a vděčná za to, že zase budu moct bez problému přečíst svému malému synovi pohádku před spaním.
Pan Kozák je opravdovým odborníkem na svém místě a velmi děkuji za jeho práci a lidský přístup. Oční studio A. Žejdl budu mile ráda doporučovat potřebným a Vám přeji mnoho úspěchů a spoustu takových zaměstnanců. Děkuji.

- Věra Řičánková


"Přeji krásný den a posílám velké poděkování za opravy. Jsem Vaším novým zákazníkem a opravdu jsem velmi překvapená veškerým přístupem a službami. Jsem ráda, že jsem výjimečně dala na reklamu (tu opravdu neberu) a nevím proč jsem udělala u Očního Studia výjimku. Dnes už vím, že jsem navzdory svým porušeným zásadám, udělala moc dobře.
Jako spokojený zákazník zůstávám na dlouhé časy, jelikož jsem tzv. konzerva a to dobré neměním. Děkuji"

- M.K.


"Vážení, nevyužívám vašich služeb poprvé.To, že s přibývajícím věkem ubývá schopnost dívat se na svět zostra, člověku na optimismu nepřidává. Alespoň já to tak vnímám. Ovšem do okamžiku, než navštíví vaše studio. Schopnost povýšit životní mínus na plus, to je vaše valuta! I když jsem to původně neplánovala, podařilo se mi navštívit při výběru obrouček v jeden den tři vaše provozovny. Všude bez rozdílu jsem narazila na velmi pohodové, ochotné lidi, kteří v daném okamžiku s vámi dokážou sdílet váš problém až tak, že se člověk vlastně raduje, že může mít brýle, protože jsou úžasným módním doplňkem. V posledním případě bez ohledu na to, že se navršil čas k uzavření prodejny. Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za příjemně strávené odpoledne. Přeji vám všem hodně úspěchů při vaší práci a panu Žejdlovi gratuluji ke skvělým zaměstnancům. O personalistice mám určité povědomí, proto vím, že přenést vlastní vize a nadšení na ostatní tak, aby se to propojilo, je úžasná schopnost a um. Ať se vám daří!"
- Zita P.


"Dnes jsem si byl ve Vaší pobočce na Nádražní ulici v Brně kupovat nové brýle. Přístup, odbornost a vůbec celkový dojem z obsluhy byl natolik vyjímečný, že bych alespoň touto cestou rád pochválil paní, která mě obsluhovala (tmavé, kratší vlasy). Naprosto příkladná péče o zákazníka. Rád se k vám opět vrátím. Díky"
- Lukas Vondruska


"Tímto emailem bych Vám chtěla vyjádřit úctu a především vděk za to, jakými zaměstnanci obsazujete Vaše provozovny. Jmenovitě mám na mysli hlavně paní Bc. Zuzanu Jagrovou z provozovny na Veveří. Paní Jagrová je úžasná osobnost a člověk na svém místě. Vyloženě z ní srší zápal pro práci, kterou dělá mj. naprosto skvěle!! S její pomocí jsem si vybrala sluneční brýle a vždy, když si je nasazuji, mám příjemnou vzpomínku na krásný den a čas, který jsem s paní Jagrovou strávila.
Moc Vám děkuji a zároveň gratuluji, protože takoví zaměstnanci zvedají hodnotu a prestiž prodejen!"

- Mgr. Petra F.


"Chtěl bych Vám všem v tento předvánoční čas poděkovat za pozornost, ochotu a péči, kterou jste mi v posledních měsících věnovali, aby jste uspokojili moje požadavky co se týče kvalitního vidění. Nepatřím k těm zákazníkům, kteří přijdou, koupí, zaplatí a odejdou, ale spíše k těm, kteří přijdou, zajímají se co koupí, zajímají se za co zaplatí a spokojeně odejdou s tím, že se s radostí kdykoliv vrátí.
Rád pracuji s informacemi a přesto, že optika není můj obor, tak jsem s nadšením přivítal a zúčastnil se Vaší nedávné přednášky k problematice multifokálních brýlí, která mne nadchla jak množstvím informací, tak i přednesem a vizualizacemi.
Také jsem byl vždy potěšen způsobem vaší komunikace se mnou, zákazníkem, na všech vašich brněnských pobočkách, ochotou mě naslouchat na straně jedné a vysvětlovat trpělivě moje dotazy a i kresbami doplňovat na straně druhé. Nyní jsem díky celému Vašemu týmu vybaven brýlemi, které mi dovolují jak bezproblémově pracovat ve svém zaměstnání, tak naplno si užívat svých sportovních koníčků, kterých mám celou řadu."

- Jaroslav Novotný


"Vyšetření zraku v Očním Studiu Aleše Žejdla můžu na základě vlastní zkušenosti jen a jen doporučit. Dostalo se mi péče, jakou jsem si ve srovnání s vyšetřením na oční klinice ani nedovedla představit. Kromě příjemného přístupu se mi optik skutečně nadstandardně věnoval, zrak mi pečlivě vyšetřoval na přístrojích, které jsem u lékaře ani nezahlédla. Díky tomu jsou mi brýlová skla „ušita“ skutečně na míru.
To, že brýle je možno vyzvednout dle domluvy na adrese libovolné pobočky a to, že po domluvě vám skla vymění na provozovně Křenová na počkání je jen příjemná třešnička na dortu. Ta ale v některých situacích, může být opravdu důležitá."

- Jasna Flamiková


"Rád bych velmi poděkoval za výbornou a rychlou opravu brýlí. Jsem velmi spokojen a budu vás všude doporučovat."
- Richard S.


"Já, která mám problémové oči -9 dioptrií jsem se ještě nesetkala s takovou ochotou a vstřícností. Před 5 lety jsem si zde nechala udělat první multifokální brýle, které jsem nosila dodnes. Letos jsem se znovu obrátila na Oční Studio AŽ se žádostí o nové multifokální brýle. Došlo k problému, kdy jsem přes brýle viděla dvojmo. Pan majitel reklamaci kladně vyřešil. Ochota, přístup a velmi solidní jednání pana majitele Aleše Žejdla mě velice překvapilo. Velmi si toho vážím a proto bych chtěla Oční Studio AŽ doporučit!"
- Eva Chlupová


"Nechal jsem si přeměřit zrak a rovnou si objednal nové dioptrické brýle. Z přístupu Vašeho personálu jsem doslova nadšen a rád bych jim touto cestou poděkoval za to, jaký mají přístup k zákazníkovi."
- Martin K.


"Dovolte mi vyslovit srdečné poděkování za vyšetření a zhotovení multifokálních brýlí. Byla jsem nadšena. Věnovala se mi paní Mgr. Šaradinová, jejíž práce byla vysoce profesní s odbornými znalostmi. Přiznávám, že po celou dobu, kdy mám brýlovou korekci zraku (40 let), jsem se nesetkala s takovou profesionalitou a zájmem o perfektní odvedení práce. Zhotovené brýle jsou jediněčné a skvostné a nelze jim nic vytknout. Perfektní práce. Děkuji paní Šaradinové a všem vašim zaměstnancům, kteří vytvářejí pro zákazníky nikoliv jen dobrý prožitek, ale přímo zážitek."
- MUDr. Zdenka H.


"Chtěla bych poděkovat paní Petře Oppeltové za vzornou obsluhu a maximální vysvětlení všeho co je potřeba při výběru brýlí a doporučení jejich vhodného výběru. Ostatní personál je též pohotový a velmi ochotný. Je radost navštěvovat vaši optiku."
- Diana Ludmila D.