Služby navíc

Jako jediní mezi optikami poskytujeme spoustu výhod a služeb navíc!

1. Záruka spokojeného vidění

Nezvyknete-li si na multifokální brýlová skla nebo na skla pro práci s počítačem, garantujeme Vám jejich výměnu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. (Bližší informace jsou k nahlédnutí ve všech provozovnách Očního Studia.)

2. Nákup s odloženou platbou

U nás nemusíte platit hned. Při nákupu brýlí uhradíte polovinu celkové částky, zbývající část pak bez navýšení v následujících šesti měsících. S odloženou platbou vám budou i finančně náročnější brýle dělat radost již dnes.

3. Pojistka brýlí proti rozbití a odcizení brýlí

V případě rozbití Vám uhradíme 75 % ceny opravy brýlí. V případě odcizení Vám uhradíme 50 % ceny nových brýlí. Připlaťte si jen 8 % ceny vašich nových brýlí.

4. Výběr brýlí a měření individuálních parametrů pomocí počítače a kamery

Poskytujeme nejpřesnější měření individuálních parametrů (vzdálenost brýlí od vašich očí, sklon brýlí na hlavě, prohnutí brýlového středu, upřednostnění pohybu očí před pohybem hlavy), na základě kterých nabízíme brýlové čočky nejvyššího standartu. Samozřejmostí počítačového systému je i přesné vyhodnocení estetiky, tloušťky a váhy vašich budoucích brýlových čoček. Nasnímaná videa vám také usnadní rozhodování při výběru brýlových obrub.

5. Servis a seřízení zdarma

Staňte se majiteli Rodinné bonusové karty a získejte kromě jiných výhod také doživotní čištění a servis vaší dioptrické pomůcky zdarma.

6. Věrnostní slevy a jiná cenová zvýhodnění

Stálým zákazníkům poskytujeme slevy na základě jejich nákupů brýlí, kontaktních čoček a doplňkového zboží.
Uplatnit můžete také poukázky a slevové karty, např. Isic, Rodinný pas, Senior pas, Sphere card, Ticket, Unišek a další.

7. Kontaktní čočky ihned k odběru

Skladem máme velké množství kontaktních čoček. Například Acuvue TruEye, Acuvue Moist, Focus Dailies aqua, Acuvue Oasys, Acuvue Advance, AirOptix Aqua. Jejich ceny jsou mezi nejnižšími v Brně.

8. 3D vyšetření zraku

3D vyšetření zraku je nejnovější metoda měření zraku, která zajišťuje přesné stanovení dioptrií za nejpřirozenějších podmínek. 3D měření zraku se zásadně odlišuje tím, že se vyšetřují obě oči současně. Takové měření víc odpovídá reálným podmínkám běžného života. Díky tomu je výsledná naměřená dioptrická korekce přesnější a mnohem pohodlnější.

9. Oční biometrie

Při vyšetřování zraku k objektivnímu změření individuálních parametrů vašich očí využíváme nejnovější přístroj DNEye® oční Scanner. Získaná data jsou následně výrobcem použita ke zhotovení precizního biometrického modelu oka, který je pro každé oko jedinečný. To nám umožňuje nabídnout vám individualizované brýlové čočky a dokonale ostré vidění jako nikdy předtím.