Pracovní brýle

ZRAK JE NEJCENNĚJŠÍM LIDSKÝM SMYSLEM! 

Během dne se člověk setkává s různými faktory, které zrak ohrožují a mohou jej dočasně omezit či přímo poškodit. Z těchto důvodů je vhodné během rizikových činností zrak chránit. Naše firma Oční Studio Aleše Žejdla se věnuje i ochraně zraku formou pracovních brýlí.

Práce a činnosti vyžadující ochranu zraku:

  • svařování, broušení, rozbrušování, sekání
  • práce s kyselinami a zásadami, kapalinami obecně
  • práce s tavícími se látkami
  • práce v sálavém teplu

Zaměstnavatel je povinen poskytnout svým zaměstnancům odpovídající ochranné pomůcky, upravuje to evropská směrnice ČSN EN 166 Osobní prostředky k ochraně očí. Naše brýle splňují ta nejpřísnější kritéria pro bezpečnost zaměstnanců, jsou v souladu se všemi doposud vydanými směrnicemi a nařízeními, které bezpečnost pracovních pomůcek specifikují.

Ve svém portfoliu máme množství brýlových obrub s postranními kryty, uzavřené ochranné brýle či obličejové štíty. Materiály dioptrických i nedioptrických brýlových čoček jsou poté doporučovány v závislosti na činnosti a pracovní náplni. Celkově jsou ochranné brýle odolné vůči nárazům, záření, roztaveným kovům a horkým tělesům, kapkám a postřiků, prachu či elektrickému oblouku.

Vám, jako firmě, spolupráce přinese:
1. Účinné řešení nutné ochrany zraku vašich zaměstnanců.
2. Zvýšení efektivity práce vašich zaměstnanců.
3. Snížení chybovosti.
4. Náklady spojené s ochranou zraku je možné vložit do nákladů firmy.
5. Individuální cenovou politiku.

Vašim zaměstnancům přinášíme kompletní balíček péče v podobě:
1. Vyšetření zraku optometristou v místě vašeho pracoviště, prevence u očního lékaře.
2. Poradenství pro výběr vhodné brýlové obruby.
3. Výběr specializovaných brýlových čoček na požadovanou pracovní vzdálenost a delší zátěžové činnosti (např. čočky pro řidiče, práci s PC, multifokální pro pohodlný pohled na všechny vzdálenosti apod.).
4. Rychlé zhotovení a dodání kompletních brýlí včetně příslušenství.

Je-li některý z uvedených bodů nabídky tím, o kterém se chcete dovědět víc, nebo jej přímo řešit, pak vás může navštívit zástupce Očního Studia Aleše Žejdla ve vaší kanceláři, kde dohodnete další detaily.

Kontaktní osoba:
Mgr. Jiří Kozák

Oční Studio Aleš Žejdl
Nádražní 10
602 00 Brno
Mobil: 724 219 181
e-mail:brno3@ocnistudio.cz